Auto-moto

Nové BMW Z4 už téměř nemá co skrývat. Konečně ukázalo i interiér

Oficiální představení nového BMW Z4 je na spadnutí a na veřejnost nyní unikla další várka fotografií. Detailněji si můžeme prohlédnout zadní proporce vozu a rovněž nechybí nakouknutí do interiéru.

Superb jen s dieselem, Octavia bez 4x4. Škoda zúžila nabídku kvůli emisím

Tak chudý jako v dobách stopětky a favoritu ceník nových škodovek není. Nabídka motorů, které lze objednávat, je však aktuálně mnohem menší. Automobilky totiž bojují s přechodem na nové ekonormy.

Jaké je řídit stroj, o kterém jsme v mládí snili? Slova novináře vás asi zklamou


Je to kus techniky, na který jsme už jako mládí kluci koukali s obdivem pro jeho majestátnost. Ale jaké je skutečně usednou za volant kombajnu? A jak vůbec funguje? (Petr Prokopec)

Vstupní bránu do Itálie čekají po pádu mostu kolony a dopravní katastrofa

Zborcení mostu v Janově je nejen tragédií pro všechny, které pád přímo zasáhl a poškodil, ale i katastrofou pro město. Důsledky bude celá oblast pociťovat mnoho dalších let. Morandiho most byl nejdůležitější dopravní tepnou města a jednou z nejfrekventovanějších v severozápadním cípu Itálie.

Nové BMW 3 poprvé oficiálně! Silnější čtyřválec ještě sériové BMW nemělo

Nová generace BMW řady 3 (G20) se začíná odhalovat. Německá automobilka prozatím uvolnila několik důležitých informací, včetně těch o motoru.

Toto dělá start–stop i s nejmodernějšími motory. Předejít tomu lze jediným způsobem


Výrobci aut se tváří, že automatické vypínání a startování motoru ničemu neubližuje. Dodavatel motorových komponentů pro ně samotné ale říká, že to je nesmysl. (Mirek Mazal)